Sıkça Sorulan Sorular

logvrp kurulum gerektirmeyen Web Tabanlı bir uygulamadır. Email adresinizle kayıt olarak, hemen ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz. Kayıt olmadan Anasayfadaki "Ücretsiz Demoyu Dene" butonuna tıklayarak da logvrp hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca videoları izleyerek uygulamayı görebilirsiniz. Ayrıca sunumlarımıza bakarak bilgi edinebilirsiniz.

En doğru cevabı bizzat kendiniz deneyerek alırsınız. logvrp'ye ücretsiz üye olarak, tüm özelliklerini keşfedebilirsiniz. info@logvrp.com adresine mail atarak da kafanıza takılan sorulara cevap alabilirsiniz.

Email adresinizle kayıt olduğunuzda ücretsiz olarak üye olmuş olursunuz. Ücretsiz üye olarak 10 lokasyona kadar planlama yapabilir, logvrp nin tüm özelliklerinden ekstra bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz. Eğer daha fazla lokasyon hesaplama kapasitesine ihtiyacınız varsa size uygun bir tarifeye geçmeniz gerekir. Ücretli aylık ya da yıllık tarifeler hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şifrenizi unutmanız durumunda:

 • Giriş sayfasındaki, Şifremi unuttum linkine tıklayın.
 • Şifremi unuttum sayfası görüntülenecektir.
 • logvrp'ye kayıt olurken girmiş olduğunuz e-mail adresinizi girin.
 • Email'inizi kontrol edin. Talimatları uygulayarak yeni şifre elde edebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz aylık ya da yıllık abonelik tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Aylık tarifelerin abonelik ödemeleri sadece kredi kartı veya PayPal ile her ay otomatik olarak gerçekleştirilir. (Visa, Master Card, American Express, Diners)

Yıllık tarifelerin abonelik ödemeleri kredi kartı veya PayPal ile her yıl otomatik olarak gerçekleştirilir. Yıllık tarifelerin ödemeleri havale, eft gibi banka transferi yoluyla da yapılabilir. Eğer bu tercih edilecekse lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yıllık ödeme tercih ederseniz, yıllık fiyat 10 aylık ücrete denktir. Yani 2 ay indirim elde etmiş olursunuz.
İstediğiniz zaman ödeme planınızı değiştirebilirsiniz. Rota planlamanızı yaparken kaç lokasyonlu hesaplatma yapacağınız konusunda emin değilseniz endişelenmeyin. Dilediğiniz zaman istediğiniz ödeme planına geçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen logvrp Fiyatlandırma Politikası'nı okuyunuz.

Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

 1. Aylık ödeme planınız varsa ve yarısında aboneliğinizi sonlandırmak isterseniz, o aya ait fatura döngüsü için para iadesi yapılmaz. Aylık ödeme planınızın başında iken aboneliğinizi sonlandırma talebinde bulunmanız durumunda da para iadesi yapılmaz, eğer isterseniz o ayın sonuna kadar hizmeti kullanmaya devam edebilirsiniz.
 2. Yıllık ödeme planınız varsa ve yarısında aboneliğinizi sonlandırmak isterseniz, hizmeti kullanmadığınız aylar için geri ödeme yapılır, ancak abonelik sonlandırma talebinde bulunduğunuz ay için birinci maddede olduğu şekilde hesaplama yapılır.
Ücretli üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz zaman tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik iptalinden sonra hesap bilgileriniz ve verileriniz silinmez. Şayet hesabınızı tamamen sonlandırmak isterseniz bir süre sonra hesap bilgileriniz ve verileriniz silinecektir. Lütfen konuyla ilgili detaylı bilgi almak için logvrp İptal & İade Politikası'nı okuyunuz.
API kullanımı için ayrıca ek ücret ödenmez. Üye olduğunuz tarife ücreti dışında ayrıca bir ücret ödemezsiniz. API hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Eğer entegre edeceğiniz yazılım kendi ticari ürününüz ise farklı bir lisanslama söz konusu olacaktır. Bu durumda lütfen bizimle temasa geçiniz.
Tamamen farklıdırlar. Navigasyon sistemi sadece yön bulmanıza yardımcı olur. Rotalarınız için optimizasyon sağlamaz ve filonuzu planlamaz. logvrp rotalarınızı minimum mesafe ve taşıma ücretleri sağlayarak optimize eder.
Araç takip sistemi sadece araçlarınızı takip etmenize ya da operasyonun nasıl gittiğini izlemenize yardımcı olur. Size optimize rota planı ve görev dağılımı sunmaz. Rota planlayıcısı logvrp, herhangi bir operasyondan önce siparişlerinizi ve araçlarınızı teslim etme/teslim alma/hizmet sunma zamanlarına göre planlar.
logvrp, rotalarınızı transfer maliyenini düşürecek ve zamandan tasarruf edilecek şekilde optimize eder. Google Maps veya Bing Maps araç, sipariş ya da zaman kısıtları ile ilgili konsept sunmaz. Ücretsiz haritalama hizmetleri rotalarınızı optimize etmez. Sadece size rota planınızdaki adreslerin yönlerini bulmanızı sağlar. Oysa logvrp 500 durak ve 50 araca kadar rotalarınızı en uygun şekilde planlamanıza yardım eder. Dakikalar içerisinde araçlarınızı, siparişlerinizi ve rotalarınızı planlarsınız.
logvrp tüm dünyada çalışan bir uygulamadır. logvrp haritalama için Google Maps verilerini kullanır . Şayet bulunduğunuz ülkede detaylı Google Maps sokak haritası verileri mevcutsa, logvrp'yi etkin şekilde kullanırsınız. ABD, Avrupa ve birçok ülke bu verilere sahiptir. Bulunduğunuz ülkede Google Maps sokak haritası verilerinin detaylı bir şekilde mevcut olup olmadığını anlamak için, lütfen "Google Maps veri kapsamı" na girip girmediğini kontrol edin. Veri kapsamı giderek artmaktadır.
Evet. logvrp farklı yük tipleri ve miktarlar için geniş sipariş yönetim sistemine sahiptir. Siparişlerin teslim edilecek ve teslim alınacak adresleri, farklı yük türleri ve miktarlarla özelleştirilerek belirtilebilir. logvrp, sipariş yönetimi iş akışını en etkili şekilde yönetebilmeniz için zaman aralıklarını girebilmenizi sağlar. Siparişler için maksimum ve minimum zaman ve tarih kriterlerini belirleyebilir, ve bu sayede daha planlı ve sistemli bir hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetinizi maksimuma çıkarabilirsiniz.
Evet logvrp'nin tüm özelliklerinden herhangi bir limit olmaksızın faydalanabilirsiniz, üstelik yapılan her güncelleştirmeyi de ekstra ücret ödemeden kullanırsınız.
Evet. logvrp kullanmak oldukça kolaydır. logvrp web tabanlı bir rota planlayıcıdır. logvrp'nin son derece kullanışlı arayüzü sayesinde, alternatif rotaları google haritası üzerinde kolaylıkla planlayabilirsiniz. 3 adımda logvrp kullanmanın kolaylığını görebilirsiniz. Adresleri, siparişleri ve araçları girin. Rotaları hesaplatın ve optimum rotaları karşılaştırarak çıktı alın. Ayrıca logvrp kullanımı ile ilgili videoları da izleyebilirsiniz!
logvrp daima müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için tasarlanmıştır. Bu sebeple uygulama sürekli olarak geliştirilerek, yeni özellikler ve güncellemeler kullanıcıların hizmetine sunulur. logvrp en çok faydayı sağlayabileceğiniz benzersiz özelliklere sahiptir. Detaylı özelliklere Özellikler sayfasından ulaşabilirsiniz.
logvrp kullanımı ile mutlaka kâr elde edeceğinizi söyleyemeyiz. Çünkü farklı iş kollarına ait rotalama problemleri ve diğer koşullar kâr oranlarını etkilemektedir. Fakat logvrp optimum rotaları bulmanıza ve bu sayede maliyetleri düşürmenize yardım eder. Karşılaştırma araçları, istatistikler ve analitik raporlar ile sağlayacağınız faydaları ve kâr ı ölçebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen "kabul edilebilir kullanım koşulları"nı inceleyiniz.
Evet. Hesap bilgileriniz ve diğer bilgilerinizin güvenliği sağlanmaktadır. Verileriniz ve size ait özel bilgileriniz şifrelenerek logvrp veritabanında tutulmaktadır. Kullanmış olduğunuz internet browser ve logvrp arasındaki iletişim SSL (Secure Socket Layer) ile gerçekleştirilmektedir. Verileriniz güvenliği kanıtlanmış altyapı teknolojileri ile saklanmaktadır.
logvrp aşağıdaki Araç Rotalama Problemi türlerini desteklemektedir.
 • VRP with Simultaneous Delivery and Pick-up (VRPSDP)
 • Vehicle Routing Problem with Time Windows (VRPTW)
 • Capacitated vehicle routing problem (CVRP)
 • Site-dependent vehicle routing problem (SDVRP)
 • Open vehicle routing problem (OVRP)
 • Multi-depot vehicle routing problem (MDVRP)
 • Dial-a-ride (DARP)

logvrp aşağıdaki algoritmalara (ARP çözücüleri) ne sahiptir:

 • A Modified version of Mr. Jan Dethloff’s Algorithm
 • ALNS (Adaptive Large Scale Neighborhood Search) Algorithm

Evet. Geri bilidirmler logvrp'yi geliştirmemize yardım edecektir. Algoritma geliştiricileri, araştırmacılar ve araştırma enstitülerinin de logvrp'ye üye olarak farklı ARP türleri için algoritma geliştirmeleri de logvep'nin daha hızlı gelişimine katkıda bulunacaktır.

İş ihtiyaçlarınıza yönelik farklı taleplerinizin olması durumunda bizimle irtibata geçiniz. info@logvrp.com

youtube'da farklı iki ARP ne ait örnekli anlatım mevcuttur. yolcu taşıma okul servisi örneği ve parsel dağıtım örneği. logvrp'yi daha verimli kullanabilmeniz için daha farklı örnekleri ilerleyen zamanlarda eklemeye devam edeceğiz.

Başka sorularınız mı var?

Destek Sayfamıza Gidin

3500 den fazla kullanıcı logvrp'yi tercih etti

Siz neyi bekliyorsunuz?

Ücretsiz üyelik için tıklayın