logvrp Fiyatlandırma Politikası

Son Güncelleme: Mart 16, 2015

logvrp.com web sitesine hoşgeldiniz!

 1. logvrp bazı limitlere kadar ücretsiz olarak size temin edilebilir.

 2. Bu limitin üzerinde ek kaynak ve hizmetlerin satın alınması gerekir.

 3. logvrp için fiyatlandırma bilgisine http://logvrp.com adresinden ulaşılabilir (veya NetAkıl URL sağlayabilir).

 4. Satın alınan tüm kaynak ve hizmetler, logvrp ücretleri ve ödeme politikalarında belirtilen aralıklarla aylık veya yıllık bazda kredi kartınızdan tahsil edecektir.

 5. Geç ödemeler aylık% 1,5 oranında (veya daha az ise yasalarca izin verilen en yüksek oranda) faiz içerebilir.

 6. Belirlenen ücretler için vergiler hariçtir.

 7. Tüm vergilerden devlet masraflarından ve geç ödeme yapılması durumunda ortaya çıkacak avukat ücretlerinden siz sorumlusunuz

 8. Banka ya da kredi kartı ile döviz kurları için gerçekleşmiş herhangi bir ücret ya da masrafın sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz.

 9. Masraflar sadece NetAkıl'ın hizmet ölçümlerine dayanmaktadır.(aksi yazılı olarak bildirilmedikçe)

 10. İade (eğer varsa) yasaların izin verdiği ölçüde NetAkıl'ın takdirinde ve belirleyeceği koşullarda yapılır.

 11. İade söz konusu olursa, iade nedeniyle ortaya çıkacak herhangi bir ücret, harç ya da maliyetin size yansıtılacağınız kabul etmiş olursunuz.

 12. Bu şartlarda NetAkıl hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 13. NetAkıl'a ödeme için verdiğiniz kredi kartı ve ödeme bilgileri, sadece kontrol amaçlı ödeme işlemcileri ve / veya kredi kurumları, bankalar veya gibi NetAkıl adına çalışan şirketlerle paylaşılabilir.

 14. NetAkıl ayrıca celp, arama emirleri ve mahkeme emirleri gibi geçerli yasal işlemlere cevaben ya da yasal haklarını veya yasal iddialara karşı savunmak için bilgi verebilir.

 15. NetAkıl hiçbir şekilde 3.şahıslar tarafından bu tür bilgilerin ortaya çıkarılması ve kullanılmasından sorumlu tutulamaz.

 16. NetAkıl geç ödeme ya da ödeme yapılmaması durumlarında NetAkıl hizmetlerini durdurma hakkını saklı tutar.

 17. NetAkıl; hizmetleri için belirlediği ödeme planlarını, ödeme politikalarını, ücretleri, harçları,promosyonları, indirimleri, fiyatlandırma politikasını, ödeme yöntemlerini istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

 18. NetAkıl ödeme planlarında, ücretlerde,harçlarda,promosyonlarda,indirimlerde,fiyatlandırma politikasında, ödeme yöntemlerinde bir değişiklik yapması durumunda yürürlüğe girecek faturadan en az 15 gün önce size bildirir.

 19. Fiyatlandırma planları, fiyatlandırma politikaları, fiyatlar, ücretler, promosyonlar, indirimler, ödeme politikaları, ödeme yöntemlerinde yapılan değişiklikler web sitesinde ilan edilecektir .

 20. Hizmet şartlarının ya da hangi bir başka politikanın, şartın ya da anlaşmanın sona ermesiyle birlikte, ödenmemiş herhangi bir bakiye varsa ödenmelidir.

 21. Özellikle API kullanımı ile, birden fazla uygulama, hizmet veya sistem tek bir uygulama gibi çalışabilir. Ücret ödemeden kaçınmak amacıyla bir biçimde NetAkıl hizmetlerine erişmek, bu veya herhangi başka bir politikanın veya şartların ihlali anlamına gelebilir.