logvrp filo rota optimizasyonu ve planlama uygulamasıdır


Mesele yolları bilmek değil! Önceden planlamadan filo yönetmek size zaman ve para kaybettirir.

logvrp araç takip sistemi, navigasyon ya da gps değildir! Zamanlanmış görevleri ve siparişleri doğru zamanda, doğru adrese, en az sayıda araç ve maliyetle ulaştırmanızı sağlayan bir filo planlayıcısıdır.

logvrp kuruluş ve şirketlere, lojistik faliyetlerinde kâr etmesi, ulaşım maliyetlerinin en aza indirilmesi ve yakıt tasarrufu sağlaması için yardım eder. En optimum filo rotasının bulunmasında, rota optimizasyonunda, filo rotasının planlamasında, sevkiyat rotasının planlanmasında, siparişleri toplama rotasının planlanmasında, dağıtım planlamasında ve filo yönetiminde kullanılır.

logvrp - Rota Optimizasyon ve Planlama Yazılımı

logvrp, çok duraklı/istasyonlu/lokasyonlu bir araç rota optimizasyon ve filo planlama yazılımıdır. logvrp, taşımacılık lojistiği için etkili rota optimizasyonu sağlar. En ucuz, en kısa, en uygun rotayı hesaplar ve verilen lokasyon grubu, dağıtılan / toplanan siparişlerin hizmetini veren filo, müşeri istekleri doğrultusunda rotayı haritada gösterir.

logvrp kullanarak, rota optimizasyonu ve filo planlaması yapmak kolay ve hızlıdır. Kolaylıkla ve hızlıca logvrp'nin oldukça etkileşimli ve kullanıcı dostu arayüzüyle alternatif rotaları Google Map aracılığıyla gösterir. logvrp her bir araç rotası ve daha bir çok ayrıntı için, dönüşümlü olarak araç rota güzergahlarını, Google Map haritası üzerinde ve adım adım dağıtım / toplama işlerini verir ve çıktısını sunar. logvrp, etkin rota optimizasyonu ve taşımacılık planlaması için benzersiz fikirler ve birçok özelliğe sahiptir. logvrp - Rota Optimizasyon ve Planlama sisteminin özelliklerini öğrenmek için buraya tıklayın

Ayrıca, logvrp rota optimizasyonu ve filo planlama uygulaması, yeşil bir lojistik teknolojisidir. Çünkü, katedilen mesafeyi azaltarak filonuzun daha düşük emisyon üretmesine yardım eder.

Entegrasyon ve Genişleme

 • logvrp, diğer bilişim sistemleri ile entegre olabilir.
 • logvrp Web Servis API'si ile diğer bilişim sistemleri entegrasyonu kolaydır.
 • Kurumsal kaynak planlaması (ERP) ve Araç takip sistemi (ATS) gibi yazılımlar ile entegre edilebilir.
 • Bu sayede, mevcut bilişim yatırımını koruyarak logvrp'yi entegre etmek mümkündür.

Öne Çıkanlar

 • logvrp 2010 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren, tüm dünyada birçok ülkede kullanılan, uluslararası seviyede bir üründür.
 • Türkiye'deki ilk Bulut Bilişim yazılımlarından biridir.
 • Hizmet olarak yazılım (SaaS) modelindeki Türkiye'deki ilk yazılımlardan biridir.
 • Dünyadaki ilk web ve Google Maps tabanlı ARP uygulamalarından biridir.

logvrp - Rota Optimizasyon ve Planlama Sistemi'nin kullanılabileceği sektörler

logvrp, araç filosuna sahip her birey veya kurum içindir. lojistik faliyetlere sahip ya da ilgisi bulunan her kuruluş, şirket veya işyeri için uygundur. Ayrıca, araç rotalamada, yöneylem araştırmasında, optimizasyonda araştırma yapan araştırma enstitüleri de logvrp'den yararlanabilir. Bazı örnekler:

 • Gıda dağıtım ve pazarlama firmaları (yiyecek ve içecek dağıtımı)
 • Kargo ve kurye firmaları
 • Yolcu taşıma servisleri
 • Personel servisleri
 • Okul servisleri
 • Ecza depoları ve kooperatifleri
 • Satış ve pazarlama ekipleri
 • Teknik servis, bakım ve onarım ekipleri
 • Online mağazalar ve depolar
 • Gazete, dergi, basılı yayın dağıtım firmaları
 • Taşımacılık ve nakliye firmaları
 • Telekomünikasyon sektörü
 • Belediyeler, çevre ve atık yönetimi firmaları
 • Posta ve evrak dağıtım
 • Sağlık hizmetleri

Veya filo ile ürün, mal ya da hizmet sunan bazı kuruluşlar. logvrp'nin destek sayfasından daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

logvrp - Rota Optimizasyon ve Planlama Sistemi'ni farklı ve üstün yapan noktalar

logvrp, araç rota optimizasyon ve planlama uygulaması, gerçek iş gereksinimlerini karşılamak için yenilikçi fikirler içeren, "hizmet olarak yazılım" (SaaS = "software as a service") modelinde web uygulamasıdır. Bu da Lojistik Araç Rota Planlayıcı (Logistics Vehicle Route Planner = logvrp) olarak adlandırıldı.

logvrp arkasındaki tüm fikirler, 2008 yılında tanıtıldı ve Almanya'nın Bonn kentindeki “23rd EURO Conference on OR 2009” kapsamında Web and GIS based computational solution to vehicle routing problems (Araç Rotalamaya Web ve CBS Tabanlı Yazılımsal Çözüm) başlığıyla sunuldu. logvrp, fikri, ürünü ve tüm hakları NetAkıl şirketine aittir.

logvrp'nin altında yatan yenilikçi iş modeli, daha fazla çözüm alternatifi sunarak, ticari kuruluşlara daha fazla kâr elde etmelerini sağlamaktadır. Ayrıca, araç rota optimizasyonu, araç rotalama problemleri ve OR ve optimizasyon teorisinin gelişimine katkıda bulunacaktır.

logvrp, son teknolojiler, kanıtlanmış mimariler ve çatılar üzerine kuruludur. SOA bu sağlam altyapının büyük bir bileşenidir. Bu sayede, logvrp yalnızca bir uygulama değil, aynı zamanda diğer yazılım sistemleri için bir web servis API 'sidir.

logvrp, bütünsel bir lojistik çözümüne doğru giden ilk adımdır. Gelecekte, lojistik alanındaki bütünsel çözümümüzün diğer bileşenlerini de üretim için planlanmıştır. Bu bileşenler araç takip sistemi, operasyon yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, depo yönetimi, karar ve stratejik plan yönetimidir.

logvrp, sizin değerli geri bildirimlerinizle gelişmeye devam edecektir.
Bizimle irtibata geçmeye çekinmeyin: info@logvrp.com.

logvrp, NetAkıl şirketinin ticari markasıdır.


logvrp ile kolay kâr etmek için yalnızca 3 adım

1
bilgilerinizi girin

Adresleri, araç ve sipariş bilgilerini girin veya Excel'den yükleyin

2
logvrp filo planınızı oluştursun

logvrp sizin için optimum rotaları bulsun araçların görevlerini ve siparişleri planlasın

3
planı haritada görün

haritada en uygun rotayı ve filo zaman planını görün, karşılaştırın. Şoförlerin filo planındaki rotalara uygun çalışmasını sağlayın