logvrp, filo rota optimizasyonu ve planlama web uygulaması ile kolayca kâr edin!

filonun katettiği mesafeyi, hizmet süresini ve eforu en aza indirin, maliyeti ve süreyi azaltın, kâr ve müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarın

"Müşteri memnuniyetini artırırken, maliyeti, katedilen mesafeyi ve harcanan zamanı azaltarak kâr edin." logvrp yüksek etkileşimli ve kullanıcı dostu arayüzü ile alternatifi olan optimum filo rotaları bulmak için kullanılır. logvrp'yi kullanarak müşteriye zamanında hizmet verebilmek için daha organize, daha planlı, daha etkili ve daha üretken hale gelebilirsiniz.

Paradan tasarruf edin...

logvrp, araç filo mesafelerinin ve dolayısıyla yakıt maliyetlerinin azaltılmasını ve bu sayede kâr elde etmenizi sağlar. logvrp, ideal rota optimizasyon ve filo planlama sistemi ile işletme giderlerini en aza indirebilirsiniz. Siparişleri, istasyonları ve filoyu en iyi şekilde planlayabilirseniz taşımacılık mailiyetleriniz anında azalacaktır.

logvrp, müşterilerine uygun maliyetli ödeme sağlar. Biz uzun vadeli sözleşmeler yapmak zorunda kalmamanız için, size "kullandıkça öde, kullandığın kadar öde" modelini sunuyoruz. Ödeme planları ihtiyacınıza uygun tarifeler olarak, olabildiğince esnek olacak şekilde ayarlıyoruz. Siz yalnızca gereksinimlerinizi belirleyip abonelik ücretinizi seçiyorsunuz. Abone olup ödeme planınızla ilgili endişe etmenize gerek yok, çünkü istediğiniz zaman aboneliğinizi sonlandırabilir veya ihtiyacınıza bağlı olarak istediğiniz başka bir ödeme planına geçebilirsiniz.

Buna ek olarak, diğer masaüstü uygulamalarının aksine ekstra ücret ödemeden her güncellemeden faydalanabilirsiniz.

Son olarak, logvrp herhangi bir zamandaki kârınızı ölçmeniz ve değerlendirmenizde yardımcı olacak. Kârınızı ölçmek ve değerlendirmek için karşılaştırma aracından faydalanabilirsiniz.

Katedilen mesafeyi azaltın...

logvrp, filonuzu yönetmenize ve siparişlerinizi, müşteri ziyaretlerini, dağıtımlarınızı, istasyonlarınızı ve filonuzu etkin bir şekilde planlamanıza yardımcı olur. logvrp ile, farklı lokasyonlardaki dağıtım / toplama işlemlerine, siparişlere ve araç filonuza göre en az maliyetli ve en uygun rotayı bulabilirsiniz. logvrp'de filonuzun katedeceği mesafe, elle yapılan planlamadaki katedilen mesafeden ortalama %15 ile %20 arasında daha azdır. Bu bazı müşteriler için %50'ye yaklaşmaktadır.

logvrp kullanarak rota optimizasyonu ve filo planlama daha kolay ve hızlıdır. Kolaylıkla ve hızlıca logvrp'nin oldukça etkileşimli ve kullanıcı dostu arayüzünde alternatif rotaları ve filo planını Google Map hairtası üzerinde görebilirsiniz. logvrp, optimize edilmiş rotaları ve sevkiyat planlamasını iyi hesaplayabildiği gibi, siparişlerinizin, istasyonlarınızın ve filonuzun yönetimini de etkin bir şekilde yapabilir. Elinizde lokasyon grupları, araçlar ve siparişler, müşteri ziyaretleri, dağıtım işleri, vb olduğu zaman, logvrp'yi kullanarak onları en uygun şekilde kolaylıkla yönetebilirsiniz. Böylece, maliyeti ve süreyi en aza indirerek müşterilerinize hizmet etmek için en ucuz ve en uygun rotaları bulabilir ve filonuzu en etkin şekilde planlayabilirsiniz.

logvrp zaman pencereleri ile kapsamlı sipariş planlaması da sağlar. Farklı yük tipi, hizmet şekli, farklı miktarda olan siparişlerinizin teslim edilecek ve teslim alınacak istasyonlarını belirtebilirsiniz. Siparişlerinizi etkin bir şekilde yönetirken müşterinizin isteğine göre tarih ve zamanı belirleyip ayarlayabilirsiniz. Dağıtım planlaması, müşteri ziyaret planlaması, vb işler için logvrp'yi kullanmak, müşteri isteklerine etkin cevap vermede son derece fayda sağlar. Sürekli performans artışı için müşterilerin isteklerini karşılamak müşteri hizmetlerinin başarısını önemli ölçüde arttırabilir.

Zamandan tasarruf edin...

logvrp , web ve CBS tabanlı bir araç filo rota optimizasyon ve planlama uygulamasıdır. Rota optimizasyonu, taşıma planlanması, dağıtım planlaması, ziyaret planlaması ve filo planlamasında kullanılır. logvrp, en kısa mesafeli ve en az maliyetli rotaları planlarken, zamandan kazanmanızı da sağlar. Çünkü, logvrp, web tabanlı rota planlama uygulaması & servisidir. Web tabanlı olduğundan kurulum için zaman harcamanıza gerek kalmaz.

logvrp'ye her yerden ve her zaman ulaşılabildiğinden, erişilebilirlik açısından kolaylık sağlar.

Yeni güncellemeler her zaman otomatik olarak yapılır.

Müşteri memnuniyetini arttırın...

logvrp, rota optimizasyonu ve filo planlama sistemi, zamandan tasarruf ederken taşıma maliyetlerini azaltmak için kullanılır. Bütün bu yararlarının yanı sıra, logvrp'nin amacı müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Öncelikle belirtmek isteriz ki, yoğun iş akışı, saha ekipleri ve lojistik aktiviteleri olan her kuruluş, firma ya da işyeri için uygundur. Devlet ya da özel sektörde olan birçok kuruluş bir veya daha fazla aracın belirtilen lokasyonlara ürün, hizmet veya insan taşıma, hizmet verme işlerini verimli şekilde yaptığından emin olmalıdır.

logvrp, birden fazla müşteriye zamanında hizmet sunmanıza yardımcı olur. Müşterilerinize daha etkin ulaşmanız için para birimi, uzaklık, zaman ve yük tipi gibi birden fazla seçenek vardır. Biz temelde müşteri hizmetlerinin yüksek seviyesini korurken görevlerinizi programlamanızı ve rotanızı optimize etmenizi öneriyoruz. logvrp üretkenliği arttırmanızda, düzenli ve verimli olmanıza yardım edecek.

Çevreyi koruyun...

Rota planlama yazılımı olan logvrp, yeşil bir lojistik teknolojisidir. Farklı lokasyonlarda araç kullandığınızda, zaman ve yakıttan tasarruf etmek için rotayı planlamak önemlidir. logvrp, katedilen mesafeyi azaltmada size yardımcı olurken, aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlamanıza da yardımcı olur. Dolayısıyla, katedilen mesafenin azalması demek hem yakıt maliyetini hem de bakım maliyetini azaltmak anlamına gelir. Rota planlama yazılımı kullanarak daha temiz ve sağlıklı bir çevre için yakıt tüketimi ve emisyonu azaltmış olursunuz.

Ücretsiz Kayıt Ol

50 den fazla ülkede 3500 den fazla filo logvrp kullanıyor

Kayıt Ol